Menu

Hakkımızda

Misyonumuz: Ev aşçısı eli değen ve ev mutfaklarında pişirilen sağlıklı, hijyenik ve lezzetli yemekleri insanlara ulaştırmak için çalışıyoruz.

Vizyonumuz: Sektörümüzde ülkenin en sağlıklı, en hijyenik ve en lezzetli yemekleri insanlarla buluşturan Türkiye’nin en büyük yemek odaklı sosyal ağı olmayı hedefliyoruz. 

Değerlerimiz: İş kalitesi, sağlık, güven, dürüstlük, mutluluk, paylaşım. 

 

En yakın evin mutfağında pişen yemeğin önce kokusu gelir sonra yemeğin kendisi en kısa sürede ortaksofra.com ile sofranıza gelir. 

Toplumun sağlıklı, doğal ve temiz yemeklere ulaşmasına yardımcı olur. Toplumda yemek odaklı sosyalleşmeyi ve paylaşımı sağlar. En lezzetli yemeklerin en uygun fiyata sunulmasını sağlar. Ev aşçısı eli değen lezzetli yemeklerin en hijyenik ortamlarda pişirilerek müşterinin güveni kazanılır ve memnuniyeti yüksek tutar.   

Ortaksofra.com olarak ülkenin en sağlıklı, en temiz ve en lezzetli ev yemeklerini en basit yolla insanlarla buluşturan Türkiye’nin En Büyük Yemek Odaklı Sosyal Ağı olma vizyonuyla yola çıktık.

Satıcı ve alıcıyı ortak paydada buluşturan, komşuluk ve insan ilişkilerini geliştiren, Ev aşçılarının kendi evlerinde istihdam edilmesini sağlayan, israfı engellemeye çalışan, farklı sofralarda aynı yemeği yemenin mutluluğunu ve güvenini yaşatan, paylaşma kültürünü yayan ve daha birçok konuda toplumda yemek odaklı sosyal etki yaratmayı amaçlıyoruz. Toplumda hızlı hazır yiyeceklere ulaşma amacı dışında aynı zamanda sağlıklı, temiz ve doğal yiyeceklere ulaşma isteği de ön plana çıkmıştır. Ortaksofra.com olarak hedef kitlelerimiz olan istihdam edilemeyen Ev aşçılarına gelir kapısı açmak ve sağlıklı ve doğal yiyeceklere ulaşmak isteyen kişilere ev yemeklerini en hızlı en kolay şekilde ulaştırma hizmeti vermeyi hedefliyoruz.