Hakkımızda

Misyonumuz:Hanımelideğen ve ev mutfaklarında pişirilen sağlıklı, hijyenik ve lezzetliyemekleriinsanlara ulaştırmak için çalışıyoruz.

 Vizyonumuz: Sektörümüzde ülkenin en sağlıklı,en hijyenik ve enlezzetli yemekleri insanlarla buluşturan Türkiye’nin en büyükyemek odaklısosyal ağı olmayı hedefliyoruz.

 Değerlerimiz: İş kalitesi,sağlık, güven, dürüstlük, mutluluk,paylaşım.

Enyakın evin mutfağında pişen yemeğin önce kokusu gelir sonra yemeğinkendisi enkısa sürede ortaksofra.com ile sofranıza gelir.

Toplumunsağlıklı, doğal ve temiz yemeklere ulaşmasına yardımcı olur.Toplumda yemekodaklı sosyalleşmeyi ve paylaşımı sağlar. En lezzetli yemeklerinen uygunfiyata sunulmasını sağlar. Hanımeli değen lezzetli yemeklerin enhijyenikortamlarda pişirilerek müşterinin güveni kazanılır ve memnuniyetiyüksektutar.   

Ortaksofra.comolarak ülkenin en sağlıklı, en temiz ve en lezzetli evyemeklerini en basityolla insanlarla buluşturan Türkiye’nin En Büyük YemekOdaklı Sosyal Ağı olmavizyonuyla yola çıktık.

Satıcıve alıcıyı ortak paydada buluşturan, komşuluk ve insan ilişkilerini geliştiren,ev hanımlarının kendi evlerinde istihdam edilmesini sağlayan, israfıengellemeye çalışan, farklı sofralarda aynı yemeği yemenin mutluluğunu vegüvenini yaşatan, paylaşma kültürünü yayan ve daha birçok konuda toplumda yemekodaklı sosyal etki yaratmayı amaçlıyoruz.

Toplumdahızlı hazır yiyeceklere ulaşma amacı dışında aynı zamanda sağlıklı, temiz vedoğal yiyeceklere ulaşma isteği de ön plana çıkmıştır. Ortaksofra.com olarakhedef kitlelerimiz olan istihdam edilemeyen ev hanımlarına gelir kapısı açmakve sağlıklı ve doğal yiyeceklere ulaşmak isteyen kişilere ev yemeklerini enhızlı en kolay şekilde ulaştırma hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

 

Haber bültenimize abone ol